Kobiece paznokcie

Kobiece dłonie są nieustannie narażone na uszkodzenia. Nie oznacza to wcale, że męskie to już nie, ale mężczyzna może mieć pokancerowane palce i paznokcie i nikomu, o ile nie będą to ręce brudne, prócz pedantów nie będzie przeszkadzało, w wypadku pań natomiast sprawa ma się inaczej.
Pielenie ogródków, pranie, zmywanie, gotowanie. Podczas każdej z tych czynności może dojść do złamania paznokcia i dla niektórych kobiet jest to prawdziwym dyskomfortem, żeby nie używać drastyczniejszych określeń. Jak szybko rosną paznokcie? Ano zazwyczaj niewystarczająco. W zależności od człowieka, od dwóch do trzech milimetrów miesięcznie, czyli w wypadku złamania, jet to już wypadek wymagający nierzadko interwencji pod postacią zastosowania tipsów.
Stąd obecnie znajdują się one na dłoniach wielu pań, a nie jak sądzą mężczyźni niezaznajomieni z tematem, że jest to wynikiem uwielbienia kobiet dla szponów. Bywa, że jest to konieczność, a poza tym tipsy nie muszą być z miejsca bardzo długie. Odpowiednio przyklejone i opiłowane, mogą znakomicie imitować nawet paznokcie ombre.
Czy można je zrobić samodzielnie? Oczywiście, pod warunkiem wszakże, że posiadamy trochę wolnego czasu oraz bardzo dużo cierpliwości.
Panie są cierpliwe, to nie ulega wątpliwości. W przeciwnym wypadku nie byłyby w stanie akceptować męskich wad i wychowywać dzieci, ale wykonanie paznokci tą techniką może niektóre przerastać, ponieważ polega ona na nakładaniu wielu warstw lakieru i umiejętnym ich cieniowaniu. Dlatego z reguły panie zlecają to specjalistkom.